0 (364) 700 10 16 yagmurtur@hotmail.com

Havalimanı Transferi

Trafik stresine katlanmak yerine e–postalarınızı kontrol edin, rapor ya da sunumlarınıza göz atın. Ulaşmak istediğiniz noktaya hangi yoldan daha çabuk gideceğinizi düşünmeyin, saat saat trafik yoğunluğunu ve yol çalışmalarını bilen ekibimiz en kısa yoldan sizi ulaştırsın. Şehir içi trafiğinin yoğun olduğu zamanlarda şoförlerimiz çevre yolundan istenilen bölgeye havaalanı transferini daha hızlı şekilde gerçekleştirirler. Siz müşterilerimizin rahatça şehir havaalanı, gar, transferini gerçekleştirebilmesi için Yağmur Tur gerekli tüm araç, şoför kadrosuna sahiptir. Radar ve telefonla konuşma yasağı derdiniz olmasın. En büyük sorun olan otopark işkencesini, değişen park ücretini, park alanı ile gideceğiniz noktanın arasındaki mesafeyi unutun, gitmek istediğiniz kurumların kapısında inin ve binin. Kısacası; makam aracınız biziz…

Yağmur Tur olarak, Çorum’dan ve bir çok ilçesinde neredeyse her konumunda transfer hizmeti vermekteyiz.
Merzifon veya Ankara Esenboğa Havalimanı transferi için Yağmur Tur VIP veya Shuttle transfer araçlarını kullanabilirsiniz. Havaalanı transferi ile istediğiniz adreslere kolayca ulaşın.
En uygun transfer fiyatları ve 7/24 profesyonel transfer hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanma fırsatını yakalayın.